Hakkımızda

MAYA PET OTEL & KUAFÖR

Sevimli dostlarımızın hayatımızda kapladığı yer büyüdükçe onlarla aramızdaki bağ da büyüyor ve kurulan bu güçlü bağ bizleri onlara hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi vermeye motive ediyor..

Sevimli Dostlarımıza hak ettikleri ilgi ve konforu sağlıklı bir ortamda sağlamak amacıyla kurulan Maya pet, onlara ve siz değerli ailelerine standart bir pet otelden çok daha fazlasını sunuyor..

Yaşadıkları süre boyunca sevgimize ve ilgimize muhtaç olan sevimli dostlarımızın , kısa ayrılıklar bile hem bizler hem de onlar için stres dolu günler haline geliyor. Hele çevremizde onları emanet edebileceğimiz, güvenebileceğimiz dostlarımız yoksa bu stres daha da artıyor. sevimli dostumuzun bizden ayrı günlerini bir kafes içinde geçirmesi ise bizler için tam bir kabus oluyor ..

Sevimli dostlarımıza eşsiz bir rahatlık ve yüksek standartlarda bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış olan otelimiz, İstanbul bahçeşehir’de 4 katlı bir villadan oluşan 1.000 m2 açık alana sahip Türkiye’nin en prestijli evcil hayvan otellerinden biridir.

Amacımız, bize emanet ettiğiniz sevimli dostlarınızı 24 saat birebir ilgilenerek, güvenli, huzurlu ve sevgi dolu bir ortamda mutlu vakit geçirmelerini sağlamak..

Maya Pet otel, doğayla iç içe, geniş konaklama ve oyun alanlarıyla, kelimenin tam anlamıyla bir evcil hayvan otelidir. Otelimizin ana kuruluş nedenlerinden biri çok sevdiğimiz kedi ve köpeklerinizin kafeslerde ya da hijyenik olmayan ortamlarda tutulmaması gerektiğini düşünmemizdir. Bu yüzden prensibimiz misafir ettiğimiz köpeklerin zamanlarını olabildiğince özgür ve konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlamaktır ..

Maya Pet otel’de kedileriniz için de yer var tabii ki. Köpekler kadar geniş alanlara sahip olmasalar da, onlar için ayrılmış olan odalarında konaklıyor ve çeşitli oyuncaklarla vakit geçiriyorlar. Çalışanlarımız, köpeklerle vakit geçirdiği gibi, kedilerle de oyun oynayarak ilgileniyorlar. Düzenli olarak temizlenen kedi odalarında da, hijyen en önemli unsurumuz..

Bunun yanında Maya pet olarak sevimli dostlarımıza eğitim, kuaför, kreş ve transfer hizmetleri de sunulmaktadır..

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses